تلویزیون های جی پلاس

on .

جی پلاس

 

شرکت گلدیران به تازگی اقدام به عرضه ی تلویزیون های ساحته خود با برند جی پلاس کرده که در سه سری استلار ، استایل و پاور وارد بازار شده اند.

اولین مهر نائید بر کیفیت و اصالت برند جی پلاس خدمات پس از فروش و ضمانت نامه گلدیران است که یادآور اعتمادی دوطرفه است.

صفحه نمایش با کیفیت +A با بهترین کیفیت رنگ و زاویه دید مطلوب و عمر طولانی یکی دیگر از ویژگی های برجسته تلویزیون های جی پلاس است که تمام مدل های آن دارای این نوع پنل می باشند .

سیستم عامل اندروید موجب شده تا با کاربری راحت و امکانات جذاب و سرعت بالا تجربه ی لذت بخش در اختیار مشتریان قرار داده شود .

تکنولوژی جابجایی زمان و قابلیت انتقال تصاویر از موبایل ، تبلت و لپ تاپ جی پلاس را در طبقه صفحه نمایش های با تکنولوژی پیشرفته قرار داده .

تلویزیون های جی پلاس با تکنولوژی کاهش خودکار نویز تصویر تصاویری صاف و واضح به نمایش می گذارد.

سری Steller به عنوان تلویزیون های هوشمند دارای رزولوشن UHD در ۳ اندازه ی 65 ، 55 و 50 اینچ با قابلیت پشتیبانی از یک میلیارد رنگ و بیش از هشت میلیون پیکسل و با سیستم عامل اندروید 4.4 نیاز کاربران به امکانات هوشمند را برطرف نموده است.

سری Style با رزولیشن Full HD در دو سایز 50 و 43 با قابلیت کاربردی Time Shift و ضبط بر روی حافظه خارجی در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است .

و در اخر سری Power تلویزیون های جی پلاس در دو اندازه ی 32 و 40 اینچ ارائه شده است این مدل دارا ورودی های کامل و تمام امکانات تصویری موجود در سری بالاتر از خود هستند . 

خبرنامه

جهت ارائه مطالب جدید پست الکترونیک خود را وارد نمایید .