تکنولوژی عیب یاب خودکار لباسشویی الجی

on .

تکنولوژی عیب یاب خودکار در ماشین لباسشویی الجی

 

وقتی ماشین لباسشویی به هر دلیلی دچار مشکل می شود اولین کاری که انجام میدیم این است که به تعمیرگاه زنگ می زنید .شرکت الجی با راه حل ابتکاری خود این روند را تغییر داده است .

این شرکت با طراحی یک سیستم عیب یاب هوشمند و بکارگیری آن در ماشین های لباسشویی موجب شده تا در صورت بروز مشکل برای دستگاه بسیار سریع و راحت رفع شود و هیچ چیز نتواند تجربه فوق العاده ی کاربری مشتریانش را هنگام استفاده از لوازم خانگی الجی ناخوشایند کند.

اگر ماشین لباسشویی الجی با مشکلی مواجه شد فقط کافیست گوشی هوشمند خود را به ماشین لباسشویی نزدیک کنید تا اطلاعات مربوط به اشگال دستگاه را بشما بگوید و مهم تر آن که کمک میکند خودتان آن را تعمیر کنید یا از بخش خدمات براحتی کمک بگیرید.

در این سیستم برای هرگونه مشکل یا عیب احتمالی در کارکرد یا قطعات دستگاه سیگنال خاصی درنظر گرفته شده است . برای استفاده از این قابلیت باید اپلیکیشن مربوط را بر روی گوشی خود نصب کرده و سپس گوشی را به لوگوی تشخیص هوشمند روی ماشین لباسشویی نزدیک کنید .

در این نرم افزار 80 پیغام خاص تعبیه شده که در صورت دریافت هرکدام از آنها راه حل مربوط به رفع آن را ارائه می کند.درصورتی که مشکل رفع نشد می توانید سیگنال دریافتی روی گوشی همراه خود را به بخش خدمات الجی مخابره کنید . به این ترتیب که با مرکز خدمات مشتریان تماس گرفته و گوشی را در یک سانتیمتری قسمت درنظر گرفته شده روی دستگاه قرار دهید سیگنال مربوط در سیستم کامپیوتری مرکز خدمات پردازش شده و مشکل بوجود آمده به سرعت تشخیص داده می شود .

کارشناسان دقیقا میدانند که دستگاه دچار چه نقص فنی شده و بدون نیاز به مراجعه ی حضوری به شما کمک می کنند آن را رفع کنید .اگر قطعه ی خاصی مورد نیاز باشد تعمیرکاری که مراجعه میکند آن قطعه را به همراه خواهد داشت چون قبلا از لوازم موردنیاز احتمالی باخبر است .

با وجود سیستم عیب یابی هوشمند نه تنها در زمان بلکه در هزینه ی شما هم صرف جویی می شود و این مسئله قیمت لباسشویی الجی را اگر برای شما زیاد باشد توجیه می کند .

خبرنامه

جهت ارائه مطالب جدید پست الکترونیک خود را وارد نمایید .