نسل جدید ساندبار ال جی

on .

نسل جدید ساندبار ال جی

 

شرکت الجی غول بزرگ فناوری , از سه مدل ساندبار مجهز به فناوری Dolby Atoms و با پشتیبانی از Google Assitant بطور رسمی رونمایی کرد .

ساندبار جدید الجی با مدل های SL9YG و SL10YG و SL8YG با صدای شفاف و فراگیر با ظاهری زیبا و طرحی فلزی به بازار عرضه شده است . این ساندبارها علاوه بر قابلیت نصب بر روی دیوار از حسگر ژیروسکوب داخلی نیز بهره مند هستند که باعث شده صدای اسپیکر مطابق با نوع جهت گیری ساندبار تنظیم شود .

یکی دیگر از ویژگی های ساندبار های جدید الجی امکان تشخیص فرمانهای صوتی و پشتیبانی از گوگل اسیستینت است که با این ویژگی می تواند طیف گسترده ای از فرمانهای صوتی را تشخیص دهند به این معنی که این دستگاه ها قابلیت کنترل لوازم خانگی هوشمند منزل را دارد و تقریبا همه ی کارهایی که دستیار گوگل در دستگاه هایی نظیر گوگل هوم انجام می دهد را بخوبی اجرا می کند .

هر ۳مدل این ساندبارها از تکنولوژی Dolby Atoms و Dts:x پشتیبانی می کند که موجب می شود صدا بسیار واقعی تر پخش شود . با توجه به همکاری الجی با شرکت Meridian ساندبارهای SL9YG و SL10YG و SL8YG الجی از کیفیت صدای مطلوبی برخوردار هستند.

فناوری جدید Bass and space در این ساندبارها باعث شده تا صدایی تقویت شده و با کیفیت عالی دریافت کنند همچنین فناوری دیگری به نام imge Elevation باعث می شود که ساند استیج بهتری در اختیار کاربران قرار گیرد.

شرکت Meridin ادعا می کند که فناوری های این شرکت برای موسیقی Hi fi بسیار مناسب است و فناوری UPmix این شرکت می تواند صدای دو کانال صوتی را به چندین کانال مجزا میکس و ترکیب کند.خروجی نهایی صدای ایجاد شده دارای کیفیت فوق العاده خوبی است و هم صدای گوینده وهم صدای ادوات صوتی به خوبی قابل تشخیص است.

همچنین امکان اضافه کردن کیت بلندگوی بیسیم پشت به هر سه مدل ساندبار جدید الجی وجود دارد تا تجربه بهتری از اضافه شدن اسپیکرهای راست و چپ در اختیار کاربران قرار گیرد.

 

 

خبرنامه

جهت ارائه مطالب جدید پست الکترونیک خود را وارد نمایید .