درباره HOM-BOT و Follow Me

on .

شركت ال جي جاروبرقي كمپرسور Follow Me خود را كه قادر است به صورت اتوماتيك مصرف كننده خود را دنبال نمايد، به همراه روبات جاروبرقي منحصر به فرد خود، با نام HOM-BOT ،به بازارمعرفي نمود.
Follow Me جديد مجهز به تمام ويژگيهاي جاروبرقي كمپرسور سبك قبلي (LcV800R) بوده و همچنين به همراه قابليت هاي جديد خود راحتي بيشتري را براي مصرف كننده به ارمغان مي آورد. با استفاده از تكنولوژي جابه جايي اتوماتيك و فشرده سازي گرد و غبار ،Follow Me تجربه منحصر به فردي از سلامت و پاكيزگي را فراهم مي نمايد.

از سوي ديگر روبات جاروبرقي HOM-BOT با استفاده از دو دوربين تعبيه شده بر روي آن و سنسورهاي مادون قرمز و اولتراسونيك نظافت سطوح را وارد مرحله جديدي نموده است.

جاروبرقي كمپرسور Follow Me مجهز به تكنولوژي جابجايي اتوماتيك

جاروبرقي كمپرسور بدون كيسه Follow Me ،اولين جاروبرقي در جهان است كه مصرف كننده خود را دنبال مي كند. اين محصول مجهز به تكنولوژي منحصر به فرد مكانياب اتوماتيك و چرخهاي دنبال كننده فعال ميباشد كه قادر به شناسايي فاصله دستگاه از فرد در شعاع 1 متري، از طريق 4 سنسور مرتبط با يكديگر كه در داخل جاروبرقي و دسته آن تعبيه شده اند، مي باشد. سنسوري كه در بدنه دستگاه قرار دارد به صورت خودكار حركات دسته جاروبرقي را رديابي نموده و سپس سنسورها از طريق برقراري ارتباط با تكنولوژي چرخهاي دنبال كننده فعال، حركت دستگاه را بر روي زمين بسيار ساده و آسان مي نمايد.

 

هوشمندتر، سريع تر و با كارايي بيشتر ،HOM-BOT روبات جاروبرقي

اين محصول با استفاده از سيستم مكانياب Dual Eye خود، با هوشمندي، سرعت بالاتر و كارايي بيشتر نسبت به ديگر نمونه هاي اتوماتيك همه جا را جارو و پاكيزه مي نمايد.HOM-BOT قادر به تشخيص مناطقي كه تميز شده اند بوده و در نتيجه از جارو شدن مجدد يك نقطه جلوگيري مي نمايد.

دوربيني كه در قسمت بالاي اين جارو برقي قرار داده شده سطوح بالايي را اسكن كرده و در هرثانيه 30 تصوير برداشت مي كند. همزمان با مقايسه اين تصاوير پياپي مكانهاي مشابه و اطلاعات مسيرها آنها تهيه و ذخيره مي گردد. در عين حال، يك سنسور نوري ميزان فواصل اجسام را در سطح زمين اندازه گيري نموده و 2000 تصوير در ثانيه تهيه مي نمايد.

علاوه بر اين دو برنامه تمام اتوماتيك و دو برنامه قابل تنظيم، به افراد اين امكان را مي دهد كه با توجه به محل زندگي خود برنامه مناسب را انتخاب نمايند. اين دستگاه با ارتفاع 3٫5 اينچي و ابعاد كوچك خود به راحتي مي تواند سطح زيرين اثاثيه منزل مانند مبلها و ميزها را جارو نمايد.

سيستم راهنماي صوتي وضعيت روبات را به زبان انگليسي اعلام مي كند. همچنين ميزان صداي اين دستگاه بوده و افراد مي توانند به هنگام استفاده از جاروبرقي به وضوح صداي تلويزيون را شنيده و يا مطالعه dB50 نمايند. محفظه جمع آوري گرد و غبار اين جاروبرقي به راحتي از قسمت بالاي دستگاه تعويض مي شود.

در انتها لازم به ذكر است كه HOM-BOT موفق به دريافت جايزه نوآوري در نمايشگاه 2012 CES گرديده است .

خبرنامه

جهت ارائه مطالب جدید پست الکترونیک خود را وارد نمایید .