جدید ترین یخچال ال جی BENTLEE

on .

شرکت گلدیران(نماینده رسمی محصولات ال جی)در فروردین ماه 1392 یخچال ساید بای ساید جدیدی به نام Bentlee (بنتلی)را وارد بازار کرد.

این یخچال مانند ساید بای ساید های door in door یک درب بزرگ بر روی درب یخچال دارد که این ایده باعث شده تا تفاوت اساسی نسبت به ساید های مدل قدیم مثل Pioneer داشته باشد،یکی دیگر از تفاوت های جدید این یخچال با سایر مدل ها این است که در سایز های جدید وارد بازار شده که با سایز دیگر یخچال ها متفاوت است که درسایز های 32،30،28و34 فوت می باشد.

ساید بای ساید Bentlee مانند سایر ساید بای ساید ها دارای کمپرسور خطی بوده (10 سال ضمانت کمپرسور) و در رنگ های سفید و نقره ای می باشد که رنگ سفید چرم آن تفاوت اساسی را با سایر ساید بای ساید های موجود در بازار از شرکت های مختلف لوازم خانگی ایجاد کرده که متناسب با سلیقه های ایرانی تنوع رنگ کالا را ایجاد کرده.

 از ویژگی های ساید بای ساید Bentlee این است که ،یخساز آن بر روی درب فریزر قرار گرفته که باعث افزایش حجم در فریزر می شود، همچنین همانند مدل Pionee دارای شاسی آب و یخ جداگانه و افزایش ارتفاع آب ریز برای پر کردن پارچ و لیوان ها با ارتفاع بلند می باشد و دستگیره های افقی طراحی شده در یخچال جلوه خاصی به این یخچال داده است.

 

مزایای کلیدی


1- راحتی فوق العاده با دسترسی سریع و آسان
2- بزرگ و جادار
3- استریل سازی و بوزدایی تا % 99.999 با فیلتر بهداشتی
4- صرفه جویی در مصرف انرژی و دوام بیشتر با کمپرسور اینورتر خطی

جادار با ظرفیت بالا

بنتلی, بزرگترین ساید بای ساید ال جی تا به امروز است که به طور خاص برای ذخیره سازی یکباره مقدار بیشتر مواد غذایی طراحی شده است. فضای داخلی این یخچال به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یافته است که کمک شایانی به کاربران برای غلبه بر مشکل کمبود فضا می کند.

فیلتر بهداشتی ( ™ Hygiene Fresh )


فیلتر بهداشتی ™ Hygiene Fresh یک سیستم تصفیه هوای پیشرفته شامل فیلتر4 لایه جهت از بین بردن گردوغبار، قارچ ، باکتری و بوی نامطبوع ، فن منحصر به فرد و کانالهای هوای داخل یخچال به منظور تصفیه کامل هوای داخل یخچال می باشد.
این فیلتر بهداشتی باکتریهای داخل یخچال را از بین برده و هوای پاک و تازه برای مواد غذایی مهیا می کند. 

 

کمپرسور اینورتر خطی


کمپرسور خطی ال جی، یخچال های آن را در زمینه های صرفه جویی در مصرف انرژی، طراوت و تازگی، میزان صدا، گنجایش و دوام، در این صنعت پیشرو کرده است. کمپرسور خطی قدرت خنک کنندگی را به میزان موثری کنترل می کند و اصطکاک داخلی را برای صرفه جویی در مصرف انرژی و رسیدن به سطح انرژی A کاهش می دهد. استفاده از کمپرسور های خطی بجای کمپرسورهای متداول سبب بازدهی بالاتر و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. نقاط اصطکاک کمتر باعث کاهش میزان صدا بطور محسوس و در عین حال افزایش دوام محصول می گردد. این موضوع ال جی را قادر می سازد 10 سال گارانتی برای کمپرسورهای خطی یخچال های ساید بای ساید خود ارائه دهد.

 

طراحی زیبا


روکش استیل بسیار مجلل با خطوطی ملایم و دلنواز که آشپزخانه را زیبا می سازد.

صفحه تعادل رطوبت

محفظه ای با رویه مشبک مخصوص که رطوبت محیط را به میزان بهینه حفظ می کند و سبب ماندگاری طولانی تر مواد غذایی می گردد.

 

لامپ LED

لامپ های ال ای دی (LED) دارای 2 برابر روشنایی بیشتر، مصرف انرژی کمتر و طول عمر بیشتر نسبت به لامپ های معمولی می باشند.این لامپ ها به دلیل تولید حرارت کمتر باعث حفظ بیشتر تازگی مواد غذایی می شوند. همچنین با حذف لامپ های متداول فضای بیشتری داخل یخچال فراهم شده است.

 

 

خبرنامه

جهت ارائه مطالب جدید پست الکترونیک خود را وارد نمایید .