تایرهایی که هیچ وقت پنچر نمی شوند

on .

 

 تایرهای دوچرخه یکی از نقاط ضعف اساسی در جهان چرخ سواری به حساب مییایند. تعمیر و نو سازی تایر لطمه نگاه کرده یکی از سخت ترین فعالیت هایی است که در مقابل به کار برنده عام قرار گرفته و معمولاً در شرایط دشواری رخ می دهد.
وب سایت دیجیاتو – حسین آدینه: تایرهای دوچرخه یکی از نقاط ضعف اساسی در جهان چرخ سواری به حساب مییایند. تعمیر و نو سازی تایر لطمه نگاه کرده یکی از سخت ترین فعالیت هایی است که در مقابل به کار برنده عام قرار گرفته و معمولاً در شرایط دشواری رخ می دهد.با مطالعه آمار انتشار داده شده، به راحتی می شود دریافت سالیانه که حدود ۱.۳ میلیارد تایر دوچرخه به جرگه زباله ها همیشه و از رده کارکرد بیرون میروند. لاستیک بهره گرفته شده در تایر دوچرخه با کوچولو ترین لطمه و بریدگی، اکثراً غیر قابل تعمیر شده و باید دور انداخته شوند.

حالا کمپانی «نکسو»، به مکان دنبال کردن روند محصول زباله های مضر، دو تایر جدید با نام های Ever و Nexo شناسانده که هرگز پنچر نمی شوند؛ مسئله ای که نه تنها به حفظ محیط زندگی کرد مدد می نماید، بلکه دشواری های نگهداری و بهره گیری از دوچرخه را کم میکند.

لاستیک های Ever در دسته تایرهای بدون هوایی قرار می گیرند که با مخلوطی از ماده پلیمر ساخته شده و با حفره های مندرج در آن امکان پنچر شدن را به طور کامل برطرف میکنند.حدس زده میشود هرکدام از این تایرها تا ۸ هزار کیلومتر عمر داشته باشند. البته یک مورد بزرگ شامل حال این سری می شود؛ تایرهای Ever با هر رینگی همخوانی نداشته و چنانچه قصد تهیه آن را داشته باشید می بایست حتماً رینگ مربوطه را نیز خریداری کنید.

شرکت نکسو برای رفع این مسئله، سری دیگری از تایرهای بدون هوای تازه اش را شناسانده که Nexo نام داشته و به تمام رینگ های فعلی دوچرخه های بازار متصل می شود.

تایرهای Nexo این امکان را با جایگذاری پیچ های مخصوصی در لبه لاستیک داخلی تایر فراهم کرده است تا بدون نیاز به هوا به طور کامل به رینگ دوچرخه وصل گردد. این دو تایر ویژه و ابتکار آمیز، از ژانویه ۲۰۱۷ با قیمت های ۷۵ و ۷۶ دلار و در سایزهای گوناگون روانه بازار خواهند شد.

خبرنامه

جهت ارائه مطالب جدید پست الکترونیک خود را وارد نمایید .