دستبندی برای سلامت کودکان

on .

   دستبند Nabi Compete، نکاتی در زمینه تغذیه سالم و تناسب اندام را با روشی سرگرم کننده به کودکان آموزش می دهد و یادآوری می کند. به همین منظور، این محصول با دو بند و دو ماژول ارائه می گردد تا دو کودک به طور همزمان از آن استفاده و با مقایسه اعداد و ارقام نمایشی روی آن با هم رقابت کنند. در نتیجه این امر، بچه ها برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی خود انگیزه بیشتری خواهند گرفت.
گجت یاد شده با استفاده از بلوتوث به دیوایس هایی با پلتفرم های اندروید و iOS وصل می شود و اپلیکیشنی دارد که اطلاعات دستگاه را برای کودکان معنی می کند تا از وضعیت خود مطلع شوند. در ضمن امکاناتی همانند گام شمار یا انواع چالش ها را نیز دارد و به افراد اجازه می دهد تا با دوستان خود رقابت کنند یا با آنها هم تیم شوند و چالش ها را به پایان برساند.
اپلیکیشن یاد شده، همچنین موضوع کالری ها را نیز به صورت بازی به کودکان می آموزد، مثلا از آنها می خواهد تا با فعالیت های ورزشی گوناگون مقدار کالری که در یک پیتزا وجود دارد را بسوزانند تا هر بار که قصد میل کردن این خوردنی خوشمزه را داشتند این موضوع به آنها یادآوری شود.
از دیگر موارد جالب در مورد این نرم افزار و دستبند نیز می توان به شبکه اجتماعی به نام Nabi Konnect و سیستمی اشاره کرد که برای فعالیت های مثبت به کودکان جایزه و به آنها اجازه می دهد حیوانات خانگی مجازی بخرند و با غذا دادن و مراقبت از آنها سرگرم شوند.             

خبرنامه

جهت ارائه مطالب جدید پست الکترونیک خود را وارد نمایید .