با کلاه محافظ هوشمند و مجهز به دوربین حرارتی اینتل آشنا شوید

on .

 

 کلاه مورد بحث از تکنولوژی دوربین RealSense 3D کمپانی DAQRI برای ایجاد تصاویر واقعیت افزوده بهره می برد؛ تکنولوژی منحصر به فردی که می تواند تصاویر کامپیوتری را با جهان واقعی ترکیب کند. این کلاه محافظ با بهره گیری از قدرت پردازنده M7 اینتل و تکنولوژی ریل سنس DAQRI، می تواند در بازار شدیدا هایپ شده محصولات واقعیت افزوده حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

واقعیت افزوده طی یکی دو سال اخیر مبحث مورد علاقه بسیاری از کمپانی های بزرگ بوده؛ از سازنده تلفن هوشمندی همچون سامسونگ گرفته تا غول های نرم افزاری همچون مایکروسافت و شرکت های اینترنتی گوگل و فیسبوک، همگی تلاشی در این زمینه انجام داده اند یا محصولی برای آن روانه بازار کرده اند. حالا اینتل هم به جرگه این کمپانی ها پیوسته و در زمینه واقعیت افزوده بخت آزمایی می کند. کمپانی یادشده در ادامه نمایش قابلیت های این کلاه هوشمند، حالت دید با اشعه ایکس آن را هم به نمایش گذاشت که به عنوان مثال به یک کارگر ساختمانی اجازه می دهد که برای عیب یابی، به درون لوله های تأسیسات ساختمانی هم نگاهی بیندازد.

ضمنا در قسمت بالای این کلاه هوشمند نمایشگری تعبیه شده که کارگران می توانند با خواندن اطلاعات روی آن، به جهت یابی در محلی که به کار در آن مشغولند بپردازند. 

خبرنامه

جهت ارائه مطالب جدید پست الکترونیک خود را وارد نمایید .