تختخوابی که هنگام وقوع زلزله شما را در تابوت قرار می دهد تا زنده بمانید

on .

 

 زمین لرزه از جمله حوادث طبیعی به شمار می رود که ترس و تشویش بسیاری برای آدم به همراه دارد و وقتی در مقیاس های بزرگ روی می دهد، قادر است در عرض چند دقیقه تمام زندگی انسان را متلاشی نموده و با خاک یکسان کند. از این رو در بسیاری از مواقع به عنوان یک پدیده کشنده از آن یاد می شود.
در بسیاری از کشورهای زلزله خیز برای پیشگیری از این خشم زمین، تمهیدات متعددی اندیشیده شده. از جمله می توان به تختخواب ضد زلزله اشاره نمود که برای حفاظت فرد او را در خود محبوس می نماید. تختخواب مورد بحث هنگام وقوع زلزله، 4 تخته بزرگ از اطراف خود بیرون آورده و فرد یا افرادی که روی آن خوابیده اند را می بلعد تا آنها را از تمامی خطرات ناشی از لرزش زمین مصون نگه دارد.

جالب اینجاست که افراد می توانند روش محبوس شدن خود در این تخت را انتخاب نمایند. به طور مثال، یک عدد تشک زیره-کاذب کلاسیک وجود دارد که شما به داخل آن انداخته می شوید؛ روش بعدی که می توان آن را صندوق جادویی نامید، به این صورت است که دری به روی شما بسته می شود. یا یک گزینه هم برای افرادی وجود دارد که از دفن شدن درون تابوت فلزی بزرگ هراسی ندارند.

با انتخاب هر کدام از روش های یاد شده، خیالتان راحت خواهد بود که هنگام زمین لرزه هیچ نوع آسیبی به شما وارد نخواهد گشت و حتی برای زمان پس از زلزله نیز می توانید تا پیدا کردن مکانی امن و گرم در همین اتاقک تختخوابی باقی بمانید.


خبرنامه

جهت ارائه مطالب جدید پست الکترونیک خود را وارد نمایید .